RG.02.01.3000W
Mfr.Part #
RG.02.01.3000W
Manufacturer
Taoglas
Package/Case
Datasheet
RG.02.01.3000W
Description
RF ANT 892MHZ/1.85GHZ DOME SMB
Stock
244
Manufacturer :
Taoglas
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Dome
Applications :
GSM
Features :
Frequency (Center/Band) :
892MHz, 1.85GHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency Range :
824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 1.99GHz
Gain :
2.5dBi
Ingress Protection :
IP67
Mounting Type :
Adhesive
Number of Bands :
2
Power - Max :
10 W